Wygrywamy w derbach powiatu rypińskiego z Lechem Rypinem !!!
Skrwa Skrwilno 2-0 Lech Rypin
Bramki: S.Chojnowski 2x (55' i 65')
Skład: Zaborny - M.Chojnowski , Celebucki (72' Fiszer) , Liszewski , Cichorek - Pawłowski , Witkowski ,Tomaszewski (C) , Przybyszewski - S.Chojnowski , Fałdowski
Ławka rezerwowych: Fiszer , Kłaniecki , Mazanowski , Gencel

Od początku spotkania inicjatywę przejęli rypinianie . Cały czas atakowali , strzelali na naszą bramke , ale nie pokonali Zabornego ( świetnie dysponowanego w tym meczu ) . Im dłużej trwał mecz tym bardziej zagrażaliśmy bramce Lecha . W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze jedną groźną sytuacje . Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mateusz Chojnowski , piłka odbiła się od jednego z zawodników Lecha i trafiła w poprzeczkę , lecz bramki nie było . Do przerwy w Rypinie był remis 0-0 . Druga połowa była już pod naszą pełną kontrolą . W 55 minucie spotkania objęliśmy prowadzenie . Z rzutu wolnego wrzucał Tomaszewski , głową strzelał Seweryn Chojnowski . Piłka odbiła się jeszcze od jednego z piłkarzy Lecha i wpadła do bramki .10 minut później podwyższyliśmy prowadzenie strzelał znowu Chojnowski a piękną asystą popisał się Fałdowski . Wygrywamy o cieżkim meczu mimo wielu niekorzystnych decyzji arbitra , który dzisiaj nie sędziował równo .Utrzymujemy trzecią pozycję w tabeli.