Zwycięstwo na koniec sezonu ligowego !

W dobrych nastrojach kończymy sezon !

Piąte zwycięstwo w rundzie wiosennej !

Skrwa Skrwilno 5-3 Orion Popowo
Bramki: Fałdowski 3x - 19', 43', 73' (15 goli w całym sezonie), Tomaszewski 19' , S. Chojnowski 37'
Skład:Zaborny - M.Chojnowski , Pawłowski , Cichorek , Fiszer - Przybyszewski , Kłaniecki , Tomaszewski (C) , Zgliński - S.Chojnowski , Fałdowski
Ławka rezerwowych : J. Celebucki

Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze . Już w 19 minucie spotkania objęliśmy prowadzenie , piłkę z rzutu rożnego do bramki wkręcił nasz kapitan D. Tomaszewski . Już trzy minuty później podwyższyliśmy prowadzenie , tym razem gola strzelił Fałdowski . Pare minut po drugiej bramce gola kontaktowego zdobyli piłkarze Oriona .W końcówce pierwszej połowy rywali dobił jeszcze S. Chojnowski. Do przerwy w Rypinie było 3-1. Na początku drugiej części spotkania rajdem lewą stroną bramkę zdobył Fałdowski . Było 4-1 wydawało się , że jest już do meczu . Nic bardziej złudnego . Goście po straconej bramce od razu ruszyli do ataku . Przyniosło to efekt w dwóch bramkach . W końcówce robiło się niebezpiecznie . Prowadziliśmy już tylko 4-3 . Bramki stracone wpłynęły dla nas mobilizująco , efektem była trzecia bramka zdobyta w tym meczu przez niezawodnego Fałdowskiego (Hat-trik). Kończymy sezon wygraną . W końcowej tabeli zajmujemy trzecią lokatę . GLKS !
Już niedługo szczegółowe podsumowanie całego sezonu !