Wygrywamy pewnie na wyjeździe we Włocławek !!!

Włocłavia Włocławek 0-4 Skrwa Skrwilno
Bramki :Fałdowski 2x , Tomaszewski , Liszewski
Skład : Zaborny - Chojnowski M. , Celebucki , Liszewski , Cichorek - Przybyszewski (Zgliński) , Pawłowski , Kłaniecki - Chojnowski S. , Fałdowski
Ławka rezerwowych : Sieklicki , Fiszer , Zgliński

Odnosimy pewne zwycięstwo nad początek rundy . Mecz od początku należał do drużyny gospodarzy , którzy mieli większe posiadanie piłki i więcej sytuacji . Później dalsza część spotkania należała już tylko do nas , czego udokumentowaniem była strzelona bramka przez Fałdowskiego . Do przerwy 1-0 dla gości . Druga połowa meczu też należała do nas , potwierdziliśmy to  strzelając trzy gole , który autorami byli Liszewski , Tomaszewski (C) i drugi raz Fałdowski .

Zwycięstwo dedykujemy naszemu obrońcy Jakubowi Celebuckiemu , który obchodził dzisiaj urodziny !

Za tydzień kolejnym naszym rywalem będzie na wyjeździe Victoria Smólnik !!!