Remis w meczu na szczycie 13 kolejki włocławskiej okręgówki j. młodszych !
Kikolanka Kikół 0-0 Skrwa Skrwilno
Skład: Zaborny - M. Chojnowski , Pawłowski , Liszewski , Cichorek - Przybyszewski , Witkowski (41' Fiszer) , Tomaszewski (C) , Kłaniecki - S. Chojnowski , Fałdowski
Ławka rezerwowych : Fiszer

Od początku meczu gospodarze prowadzili grę . Dłużej utrzymywali się przy piłce , konstruowali groźniejsze akcje i więcej uderzali strzelali . Po pół godzinie gry trochę sie wyrównała . Zaczeliśmy stwarzać sobie pierwsze okazje do zdobycia gola , lecz bez żadnego efektu . Do przerwy 0-0 było w Lipnie . Na drugą połową wyszliśmy bardziej skoncentrowani do gry , nie dawaliśmy przejąć inicjatywy Kikolance . Cała drugą część spotkania przeważaliśmy , ale nie udawało nam się pokonać golkipera gospodarzy . Jedną sytuacje miał Seweryn Chojnowski , drugą Kłaniecki . Pod bramką Kikolanki można powiedzieć że w końcówce kotłowało się strzałami . Mimo tego ciągle nie mogliśmy pokonać bramkarza z Kikoła . Mecz zakończył się bezbramkowym remisem 0-0 . Po tym remisie straciliśmy szansę na drugą pozycję w tabeli i przeskoczenie Kikolanki . Za tydzień u siebie zagramy ostatni mecz w sezonie z Orionem Popowo.