Mecz na szczycie !

Kikolanka Kikół VS. Skrwa Skrwilno

INFORMACJA!!! W najbliższą sobotę (21.05.2016.) udamy się do Lipna na przed ostatni mecz ligowy w tym sezonie , gdzie w meczu na szczycie kolejki naszym rywalem będzie wicelider tabeli Kikolanka Kikół . Spotkanie będzie bardzo ważne dla układu tabeli . Drużyna z Kikoła zajmuje drugiej miejsce w rozgrywkach , nasz zespół jest na trzeciej pozycji i traci do nich dwa punkty . Jeżeli pokonamy Kikolanke to możemy awansować na drugą lokatę w tabeli. W rundzie jesiennej zmierzyliśmy się u siebie z zespołem z Kikoła , wtedy nieznacznie przegraliśmy 4:3 (Urbankiewicz , Liszewski , Fałdowski) . Teraz też możemy spodziewać się zaciętego spotkania . Wyjazd spod klubu o godz. 10.30 . Mecz o 13.00 . Będzie wojna !!! DO BOJU SKRWAAA !!!

Kikolanka Kikół VS. Skrwa Skrwilno
21.05.2016.
Stadion Miejski w Lipnie
Sędzia: Mariusz Pyszorski (Lipno)